Profil firmy
Novinky

Nový eshop

Nový eshop

Spustili jsme nový eshop, který je zaměřený na značku pneumatik Nokian. Neváhejte nakupovat!

 

https://nokian.almapneu.cz/

ALMA PNEU SK s.r.o.

ALMA PNEU SK s.r.o.

Na přelomu roku 2017 byla založena na Slovensku dceřiná společnost ALMA PNEU SK s.r.o. se sídlem a distribučním skladem v Nových Zámcích a pneuservisem v Bratislavě. Na slovenském trhu nejsme nováčci a rozhodli jsme se být našim slovenským zákazníkům blíže.

Více info: /alma-pneu-sk.htm

Firemní flotila

Firemní flotila
Naše firemní flotila je připravena v těchto nepřehlednutelných barvach NOKIAN TYRES. Pneumatiky NOKIAN jsou prověřeny severem "Northproof" a proto jsou nejlepší volbou! Navštivte nás na našich provozovnách nebo na e-shopu. Více foto: /fotogalerie.htm
 

Navigační systém

Navigační systém

Zákazníci nás mohou lépe nalézt podle nových navigačních tabulí.

Úvod » O firmě » Profil firmy

Profil firmy

Představení firmy

Firma ALMA PNEU s.r.o. vznikla počátkem roku 1998 s hlavní aktivitou - výroba a prodej studených protektorů a nákladních pneumatik. Od počátku máme tým prodejců a vlastní vozový park pro zajištění prodeje, svozu ojetých pneumatik k protektorování a rozvozu hotových protektorů.

Mezi naše zákazníky od počátku patří velké dopravní a stavební firmy, pneuservisy i drobní dopravci v celé České republice a na Slovensku. Postupně jsme naši činnost rozšiřovali o prodej nových nákladních pneumatik, osobních pneumatik a několik let prodáváme i pneumatiky pro stavební stroje, zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky a další.

Po celou dobu rozšiřujeme vlastní pneuservisní síť - dnes Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc a Bratislava. Kvalitní a rychlé služby jsou jsou jednou z našich hlavních priorit. Kvalifikovaný personál, moderní stroje, špičkové opravné materiály a dostatečné zázemí pro zákazníky jsou předpoklady pro kvalitní službu.  

 

 

Soubory ke stažení