Novinky

Firemní flotila

Firemní flotila
Naše firemní flotila je připravena v těchto nepřehlednutelných barvach NOKIAN TYRES. Pneumatiky NOKIAN jsou prověřeny severem "Northproof" a proto jsou nejlepší volbou! Navštivte nás na našich provozovnách nebo na e-shopu.
 
Tým ALMA PNEU

 

Více foto na: /clanky/firemni-flotila/firemni-flotila.htm

Navigační systém

Navigační systém

Zákazníci nás mohou lépe nalézt podle nových navigačních tabulí.

Mobilní nákladní pneuservis

Mobilní nákladní pneuservis

Nabízíme zákazníkům služby mobilního nákladního pneuservisu.

Volejte na telefon 777 790 502.

Pracovní doba

mobilního servisu je od 7-17h.

Mimo pracovní dobu dle dohody.

FACEBOOK

FACEBOOK

Sledujte nás na našem Facebooku!

https://www.facebook.com/www.almapneu.cz/

Úvod » O firmě » Profil firmy

Profil firmy

Představení firmy

Fima Alma Pneu s.r.o. vznikla počátkem roku 1998 s hlavní aktivitou - výroba a prodej studených protektorů nákladních pneumatik. Od počátku máme tým prodejců a vlastní vozový park pro zajištění prodeje, svozu ojetých pneumatik k protektorování a rozvozu hotových protektorů.

Mezi naše zákazníky od počátku patří velké dopravní a stavební firmy, pneuservisy i drobní dopravci v celé České republice. Postupně jsme naši činnost rozšiřovali o prodej nových nákladních pneumatik, osobních pneumatik a několik let prodáváme i pneumatiky pro stavební stroje, zemělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky a další.

Po celou dobu rozšiřujeme vlastní pneuservisní síť - dnes Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc a Hradec Králové. Kvalitní a rychlé služby jsou jsou jednou z našich hlavních priorit. Kvalifikovaný personál, moderní stroje, špičkové opravné materiály a dostatečné zázení pro zákazníky jsou předpoklady pro kvalitní službu.  

 

 

Soubory ke stažení